Organizacja imprez w HappyLandii

 

regulamin

 1. Organizacja imprez:
  poniedziałek – piątek  16:00 – 18:30
  sobota – niedziela       10:00 – 18:30

 2. Imprezy okolicznościowe dla dzieci odbywają się w siedzibie British Centre,
  przy ul. Powstańców Śląskich 7 (budynek „Hotelu Wrocław”).

 3. Imprezy okolicznościowe organizowane są dla dzieci w wieku od 3 do 13 lat. Na specjalne zamówienie możemy przygotować zabawę także dla młodszych dzieci. O wieku uczestników zawsze należy poinformować w trakcie składania zamówienia i ustalenia szczegółów imprezy.

 4. Rezerwację terminu przyjęcia należy zgłaszać telefonicznie pod numerem: 71 332 75 16 lub za pomocą formularza kontaktowego poprzez pocztę elektroniczną. Wcześniejsze ustalenie terminu gwarantuje dokonanie rezerwacji w dogodnym czasie.

 5. Warunkiem przyjęcia i potwierdzenia rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości
  100 zł, przelewem na rachunek:
  32 1020 5242 0000 2502 0026 4259 (w tytule należy podać: zaliczka na urodziny, imię i nazwisko dziecka) lub gotówką w biurze przy ul. Powstańców Śląskich 7.

 6. Wpłata zaliczki, musi nastąpić najpóźniej na drugi dzień po złożeniu rezerwacji. W przeciwnym razie rezerwacja zostaje bezwzględnie anulowana.

 7. W przypadku rezygnacji z imprezy, zaliczka nie podlega zwrotowi. Termin uroczystości może zostać zmieniony najpóźniej na tydzień przed wcześniej zaplanowaną imprezą, o ile nowy termin jest dostępny i obie strony zaakceptują nowe warunki.

 8. Każde przyjęcie jest organizowane według wybranego scenariusza i obejmuje gry i zabawy  z animatorem.

 9. Każde przyjęcie jest organizowane według wybranego pakietu cenowego. Opłata za każde kolejne dziecko wg cennika.

 10. Przyjęcie urodzinowe organizowane jest po wypełnieniu formularza urodzinowego oraz wpłaceniu zaliczki w wysokości 100 zł. Pozostałą kwotę zamawiający dopłaca najpóźniej w dniu imprezy, przed jej rozpoczęciem. W przypadku dokonania przelewu należy w dniu imprezy okazać potwierdzenie dokonania płatności.

 11. Czas trwania imprezy wynosi 2,5 godziny, liczony jest od ustalonej godziny.

 12. Przygotowywanie przyjęcia rozpoczyna się 15 minut przed umówioną godziną.

 13. Zakończenie przyjęcia następuje zgodnie z umówioną godziną, 15 minut pozostaje na opuszczenie sali zabaw.

 14. W przypadku propozycji, zmian dotyczących organizacji przyjęcia, należy je zgłosić najpóźniej 3 dni przed imprezą (liczba dzieci, poczęstunek, dodatkowe zamówienia).

 15. Podczas przyjęcia zostaną wykonane pamiątkowe zdjęcia. Wybrane fotografie umieszczone będą w galerii HappyLandii na stronie www.happylandia.com.pl.

 16. Opiekunowie oczekujący na bawiące się dzieci, podczas imprezy otrzymają kawę lub herbatę, jako poczęstunek od firmy.

 17. Organizator przyjęcia, Rodzic, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U.nr 133,poz. 883.

 18. Zamówienie dowolnego przyjęcia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu organizacji imprez w HappyLandii.